Děkujeme za vaši zprávu

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.

Zakládáme si na
vysoké kvalitě a péči

Vstupní vyšetření
Záchovná stomatologie
Protetická stomatologie
Stomatochirurgie
Implantologie
Dentální hygiena
Bělení zubů
CHCI SE STÁT PACIENTEM

/01

Vstupní vyšetření

Nového pacienta čeká při první návštěvě vstupní prohlídka zahrnující vyšetření tvrdých a měkkých tkání dutiny ústní včetně rentgenových snímků. Poté lékař vyhodnotí výsledky a pro konkrétní diagnózu stanoví léčebný plán.

Doplňující informace

Vstupní vyšetření hradí v plné výši pojišťovna.

/02

Záchovná stomatologie

Zabývá se terapií zubního kazu či jiného poškození zubu s cílem zachovat anatomii, funkčnost, ale především co nejdelší životnost vlastních zubů. Méně rozsáhlé defekty zubů jsou ošetřeny pomocí výplní. Zuby postižené hlubokým kazem zasahujícím zubní dřeň je nutno ošetřit endodonticky. Jedná se o ošetření kořenových kanálků. Až poté může lékař zub opatřit výplní nebo proteticky.

/03

Protetická stomatologie

Protetika řeší funkční i estetickou rekonstrukci velmi poškozených nebo chybějících vlastních zubů. V našich ordinacích používáme k ošetření celokeramické fasety, inlaye, korunky nebo můstky zhotovené technologií CAD/CAM.

/04

Stomatochirurgie

V rámci zubní chirurgie provádí lékař invazivní zákroky na nenávratně poškozených zubech. Mezi nejčastější výkony patří extrakce. Všechny stomatochirurgické výkony probíhají v lokální anestezii, aby byly bezbolestné.

/05

Implantologie

Zabývá se náhradou chybějících zubů pomocí zubních implantátů. Jedná se o titanový šroub nahrazující kořen zubu. Po jeho zavedení a úplném vhojení následuje nasazení na míru vyrobené celokeramické korunky.

/06

Dentální hygiena

Jedná se o ošetření tvořící nedílnou součást prevence, během kterého dochází k odstranění zubního kamene, plaku a pigmentů. V rámci jedné návštěvy dentální hygienistka provede rovněž praktickou instruktáž ústní hygieny včetně výběru správných dentálních pomůcek.

/07

Bělení zubů

Metoda zajišťující bělejší barvu zubů za pomoci bělícího systému. Ve spolupráci s dentální hygienistkou pacient volí ordinační, domácí nebo kombinované bělení.

Naše ordinace

Ordinace Vratislavova

Vratislavova 11, Praha 2

Zjistit více

Ordinace Nad Ryšánkou

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4

Zjistit více

Poliklinika Stodůlky

U Řepory 3151/21, Praha 5

Zjistit více